پیشینه و معرفی حکیم طب

با بیش از ربع قرن تجربه

اولین مـرکـز آمـوزش غیردولتی تخصصـی و فـراگیـر

طب سنتی و اسلامی

تجربه و موفقیت

مؤسسه حکیم طب

مجموعه حکیم طب با شعار ” حکیم طب به سلامت مردم می اندیشد ”
در راستای پیشگیری، بهداشت و درمان با مکتب عظیم طب سنتی در راستای رعایت آداب و اصول و فرمایشات انبیاء و اولیاء خداوند متعال، مفتخر است بیش از 15 سال است با برگزاري صدها دوره در موضوعات متعدد طب سنتی و اسلامي، با محوریت، شناخت مبانی طب در دین مبین اسلام و طب سنتی ایران زمین و دیگر کشورهای شرق آسیایی ( با انواع روشها و تکنیک های تشخیصی و ابزارهای درمانی، مباني كاربردي و باليني طب سنتي، علم التشريح ) اقدام به حرکت در انقلاب عظیم فرهنگ سلامت از طریق طب سنتی با ارتقاء و آگاهی مردم از طریق آموزش های عمومی و تخصصی بخصوص همه علاقه مندان و پزشکان طب رایج، با همکاری سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین دانشگاه ها از جمله ” دانشگاه صنعتی شریف ” و “سازمان آموزش و تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی” کرده است.

ارائه دیپلم رسمی

90%

اساتید با تجربه

99%

دانش طب سنتی

95%

آموزش مجازی

99%

برگزاری دوره آشنایی، مهارتی و تخصصی

بیش از یکصدو پنجاه دوره

برگزاری بیش از یکصدو پنجاه دوره آشنایی، مهارتی و تخصصی در زمینه طب اسلامی و سنتی در طی ده سال
تربیت بیش از 850 نفر دانشپژو و علاقه مند به طب اسلامی و سنتی( پزشک، ماما، پرستار و …)
تربیت و به مهارت رساندن ده ها درمانگر در سطح فوق تخصصی در تشخیص بیماری از طریق مزاج شناسی و عنبیه.

بیشتر درباره مجموعه حکیم طب

شرکت در ده ها نمایشگاه و جشنواره بین المللی و استانی طب سنتی و گیاهان دارویی در ایران

از سال 1385 با همکاری بیش از 40 نفر اساتید طب سنتی، که 16 نفر آنها پزشک عمومی و متخصص طب سنتی می باشند، در امور آموزش های عمومی طب سنتی و آموزش های مهارتی و تخصصی و همچنین با راه اندازی کارگاه تولیدی زالوی طبی، با هدف انتقال دانش تکثیر و پرورش زالوی بهداشتی (طبی برای زالو درمانی ) با روش تغذیه از آبزیان جانوری و گیاهی، به تمام علاقه مند و کارشناسان این حوزه بمنظور کارآفرینی و اشتغال زایی، و همچنین جاافتادن فرهنگ سلامتی با روش طب سنتی و اسلامی فعالیت داشته و انشاالله برای رسیدن به مقصد نهایی ( حفظ سلامت مردم و جامعه ) ادامه خواهد داد.

رسیدگی در کمترین زمان ممکن

بهترین کلینیک با بیش از ربع قرن تجربه

99+کارشناس متخصص
25+سال تجربه
18kمشتری راضی

شرکت در نمایشگاه های داخل ایران

پزشکان کلینیک اکسترا تقریبا همه تخصص ها و ویژه ها را پوشش می دهند.

نظرات بیماران و مراجعه کنندگان

هدف ما سلامتی و بهبودی کامل شماست

جان کارتر
تاجر و بازرگان

“تجربیات من در بیمارستان وست هیلز از استانداردهای درمانی عالی و فوق العاده بود. پزشکان ، پرستاران و کارکنان با مراقبت و دلسوزی باورنکردنی (بیماری من) را با موفقیت از بین بردند. توجه آنها به اطمینان از بهزیستی من استثنایی بود.”

لیزا جریسون
معلم

“من از دکتر پست درباره مدیریت بیماران مبتلا به درد در ناحیه قدامی زانو و / یا بی ثباتی پاتلار چیزهای زیادی آموخته ام. من هرگز یک پزشک متفکر و سازمان یافته تر ندیده ام که هر بیمار را فردی می داند. یک همکار.”

الکس ویلمینگتون
دندانپزشک

من می خواهم این را روشن كنم كه مردم خوب مورگانتاون و در واقع همه ویرجینیا غربی جراح اصلی ارتوپدی كلاس جهانی در بین خود دارند. من بیش از 2 دهه است كه من دکتر Xtra را می شناسم و با آنها رابطه برقرار كرده ام. او در بسیاری از کنفرانس های ملی و بین المللی به زانو. ”

ما پزشکان متخصص استخدام می کنیم

ما همیشه در هر کجا که می خواهید کمک اضطراری داشته باشید ، در دسترس 24 ساعته هستیم.